Fryslân Open 2018 and tournaments FRYSK!, 27 February - 4 March 2018


Fryslan Open 2018 (Toernooibase)


Results:


(6,5 pts.) Foeke Tiemensma

(6 pts.) Jelle Wiersma

(6 pts.) Taeke Kooistra

(5,5 pts +1) Tsjerk Wijbenga

(5,5 pts. +0) Fedde Wiersma

(5 pts.) Folkert Groenveld

(5 pts.) Marten Walinga

(5 pts) Hans Jansen

(5 pts.) Alexander Georgiev (Russia)

(5 pts.) Sjoerd Couperus

(5 pts.) Hein de Vries

(5 pts.) Dicky van der Meer

(4,5 pts.) Sjouke Schilstra

(4 pts. ) Kees Tijssen

(4 pts.) Vasyl Ivanchuk (Ukraine)

(4 pts.) Bauke Dijkstra

(4 pts.) Jean Marc Ndjofang (Cameroon)

(4 pts.) Macodou N'Diaye (Senegal)

(4 pts.) Renaud Braye (Belgium)

(3,5 pts.) Aleksej Domchev (Lithuania)

(3,5 pts.) Hylke Algra

(3,5 pts.) Piet Sikma

(3 pts.) Alexander Shvartsman (Russia)

(3 pts.) Gennady Shapiro (Germany)

(3 pts.) Václav Křišta (Czech Republic)

(3 pts.) Petra Duskova (Czech Republic)

(2,5 pts.) Herbert Tulleken

(2,5 pts.) Alessio Mecca (Italy)

(2,5 pts.) Losseni Savané (Ivory Coast)

(2,5 pts.) David Riupassa (Indonesia)

(2 pts.) Patrick Casaril (Belgium)

Results:


(2,5 pts.) Taeke Kooistra

(1,5 pts.) Foeke Tiemensma

(1 pt.) Jelle Wiersma

(1 pt.) Tsjerk Wijbenga

Qualificationtournament FRYSK!


Results:


(6 pts.) Marten Walinga

(6 pts.) Alexander Shvartsman (Russia)

(6 pts.) Hans van Dijk

(6 pts.) Patrick Casaril (Belgium)

(5,5 pts.) Folkert Groenveld

(5 pts. +2) Dicky van der Meer

(5 pts. +1) Petra Duskova (Czech Republic)

(5 pts. +0) Alessio Mecca (Italy)

(5 pts.) Davide Gemma (Italy)

(4,5 pts.) Marcel Nijman (Czech Republic)

(4,5 pts.) Hein de Vries

(4,5 pts.) Wiebren Ykema

(4 pts.) Elia Cantatore (Italy)

(4 pts.) Douwe Namminga

(4 pts.) Davide Tamborin (Italy

(4 pts.) Herre Klaas Ykema

(4 pts.) Marije Frankena

(4 pts.) Daniël Pozza (Italy)

(3,5 pts.) Alessio Lucia(Italy

(3,5 pts.) Klaas van der Goot

(3 pts.) Andrea Peirano (Italy)

(3 pts.) Herve Laurent (Italy)

(3 pts.) Losseni Savané (Ivory Coast)

(2,5 pts.) Gennady Shapiro (Germany)

(2 pts.) Leopold Sekongo (Ivory Coast)

(2 pts.) Jurre Jorritsma

(1,5 pts.) Lorenzo Schifino (Italy)

(1 pts.) Jurjen Frankena

Waadhoeke Skoalle Toernoai FRYSK!


Results:


(6,5 pts. +1) Jelmer Eijzenga (Tsjom)

(6,5 pts. +0) Jack Koopmans (Frjentsjer)

(6 pts.) Jurre Jorritsma (Harns)

(5,5 pts.) Bianca Hiemstra (Tsjom)

(5,5 pts.) Joëlle Halma (Harns)

(5 pts.) Gerbrich Koster (Tsjom)

(5 pts.) Rhoman Halma (Harns)

(5 pts.) Milan Ladenius (Tsjom)

(5 pts.) Robin van Kleef (Harns)

(5 pts.) Lars Salverda (Frjentsjer)

(4,5 pts.) Hotze Sybesma (Boksum)

(4,5 pts.) Evelien Keijzer (Harns)

(4,5 pts.) Caprice Tolsma (Tsjom)

(4,5 pts.) Marit Wielinga (Tsjom)

(4 pts. )Sietse Post (Wjelsryp)

(4 pts.) Rianne Koopmans (Wjelsryp)

(3,5 pts.) Ruben Keizer (Harns)

(3,5 pts.) Evelien Veenstra (Wjelsryp)

(3,5 pts.) Rutger Eijzenga (Tsjom)

(3,5 pts.) Rienk Langhout (Wjelsryp)

(3,5 pts.) Kimberly Engbrenghof (Frjentsjer)

(3,5 pts.) Lieke Koopmans (Wjelsryp)

(3,5 pts.) Yvonne Veenstra (Wjelsryp)

(3,5 pts.) Roan Schrale (Boksum)

(3 pts.) Jitze Draaisma (Frjentsjer)

(2,5 pts.) Doutzen Meppelink (Tsjom)

(2,5 pts.) Amy Giliam (Wjelsryp)

(2 pts.) Gerrit Bergsma (Wjelsryp)

(2 pts.) Jetse Post (Wjelsryp)

(0 pt.) Thiemen van der Kooi (Wjelsryp)

International Grandmasters 2018 (Toernooibase)


Results:


(3 pts.) Alexander Georgiev

(2 pts.) Vasyl Ivanchuk

(1 pt.) Jean Marc Ndjofang

(0 pts.) Renaud Braye

3th. Worldchampionship FRYSK!


Results:


(6,5 pts.) Foeke Tiemensma

(6 pts.) Jelle Wiersma

(4,5 pts.) Marten Walinga

(4 pts.) Vasyl Ivanchuk

(4 pts.) Tsjerk Wijbenga

(4 pts.) Alexander Georgiev

(3,5 pts) Folkert Groenveld

(3,5 pts) Taeke Kooistra

(3,5 pts.) Vaclav Krista

(3,5 pts.) Jean Marc Ndjofang

(3 pts.) Dicky van der Meer

(3 pts.) Alexander Shvartsman

(3 pts.) Renaud Braye

(2 pts.) Patrick Casaril

(1 pt.) Hans van Dijk

(1 pt.) Davide Gemma


bekijk hier het programmaboekje